Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Mielec Wojska Polskiego 3, 39-300

E-mail: info@tworzywamielec.pl
Strona pracodawcy: https://www.tworzywamielec.pl/
telefon: 177884129

Ilość wyszukań pracodawcy: 1799, ostatnio wyszukano: 24/06/2024
Średnia wszystkich ocen
4.6/5
na podstawie 5 ocen

Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec specjalizuj się w tworzeniu kompozytów oraz laminatów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie zakład specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec ma ogromne doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z laminatów ale różnych dziedzin przemysłu energetycznego. W procesie produkcji używane między innymi laminowanie ręczne laminowanie infuzyjne, wtrysk termoplastów, prasowanie i tłoczenie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w korzysta z precyzyjnych  urządzeń jak: sterowane numerycznie frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, prasy do wulkanizacji gumy o nacisku do 150 ton.


Odwiedź ciekawe serwisy www z  Tworzywa Sztuczne PZL Mielec:

Całą ofertą  usług którymi zajmuje się Tworzywa Sztuczne PZL Mielec poznasz na stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą poznasz także jak firma pracuje. W portfolio  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec dokładnie poznamy takie elementy jak: laminowane podzespoły do elektrowni wiatrowych, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, podzespoły wykonane z gumy, części do budowy lokomotyw. Firma wytwarza również kompozytowe elementy dla przemysłu zbrojeniowego  należą do nich między innymi: kompozytowe hełmy przeznaczone dla sektora ochrony, płyty kuloodporne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec jest stały system podnoszenia jakości oferowanych usług.


Baza artykułów dla z innych serwisów online:
 
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", a także do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Główna siedziba firmy Tworzywa Sztuczne PZL Mielec zlokalizowana jest w specjalnej strefie ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Od początku swojej działalności marka sukcesywnie i dość dynamicznie stara się wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością, dzięki czemu z łatwością uzyskuje potrzebne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych klientom produktów, dzięki którym możliwe jest ich dopuszczenie do użytkowania. Firma uzyskała m.in.: certyfikat kwalifikowanego dostawcy wobec swoich wszystkich klientów, wśród których można wyróżnić m.in. Spirit AeroSystems, CAV Aerospace czy Bombardier Transportation.

Atutem firmy produkującej kompozyty jest nie tylko wykwalifikowana kadra, ale również wieloletnie doświadczenie pracowników w zarządzaniu jakością specjalnie wyprodukowanych produktów, dzięki czemu klienci mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów. Firma PZL Mielec może pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem w produkcji części wykonanych z kompozytu i z tworzywa wyprodukowanych dzięki innowacyjnym procesom technologicznym.

Do produkcji kompozytów do transportu publicznego, kolejowego i lotniczego wykorzystywane są przez Tworzywa Sztuczne PZL Mielec różnorodne technologie, m.in. wulkanizacja części gumowych, malowanie natryskowe tworzywa, termoformowanie próżniowe tworzyw, wtrysk tworzyw termoplastycznych, jak również wykonywanie laminatu metodą laminowania ręcznego.

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec oprócz części wykorzystywanych w produkcji lotniczej zajmuje się tworzeniem kompozytowych podzespołów oraz podzespołów tworzywowych dla transportu publicznego, tj. elementów montowanych na zewnątrz lub wewnątrz tramwajów, pociągów, autobusów oraz innych pojazdów użytku publicznego czy prywatnego. Firma zajmuje się modułową produkcją zabudowy wnętrz i poszycia w postaci paneli podłogowych, paneli ściennych czy nawet paneli okiennych.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Opinię dodał: artur@************ 2021-12-10 12:34:51

Firma wykonuje kompozyty z dbałością o szczegóły. Wszystko jest zawsze dopracowane. Polecam!

niezweryfikowana
Opinię dodał: marek@*********** 2021-12-10 12:29:06

Rzetelna firma, znająca się na swoim fachu. Polecam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: andrzej@*********** 2021-11-13 09:21:42

Polecam. Solidna firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

niezweryfikowana
Opinię dodał: jan@*********** 2021-10-18 14:05:56

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to czołowy producent sprzętu lotniczego na podkarpaciu.

niezweryfikowana
Opinię dodał: janusz@*********** 2021-10-08 15:09:37

Wykwalifikowana kadra i długoletnie doświadczenie w branży lotniczej. Polecam!

niezweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec. Firma została 5 razy skomentowana. Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.