Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Klinika Flebologii Warszawa

Strona pracodawcy: http://www.klinika-flebologii.warszawa.pl/

Ilość wyszukań pracodawcy: 949, ostatnio wyszukano: 28/05/2024
Średnia wszystkich ocen
5/5
na podstawie 5 ocen

Flebolog, który opracował nowoczesnej techniki dającej możliwość powrót pacjentowi estetycznych i kszatłtnych nóg bez pajączków i żylaków. Dla lekarza flebologa leczenie chorób żył jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Doktor wiedzę oraz doświadczenie zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum, jak również studiował na Univeristy of California.  Chiriurg naczyniowy ma na swoim koncie długoletnie praktykę w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Jest profesjonalistą w dziedzinie flebologii, który nie tylko samodzielnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również organizuje szkolenia lekarzy z całej Polski, prowadząc kursy z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także w zakresie diagnostyki dopplerowskiej.

Odwiedź ciekawe: Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej

Pierwsza wizyta u lekarza flebologa to powiązanie kompleksowego badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz wywiadu z pacjentem, za pomocą którego lekarz sprawdzić ogólną kondycję układu żylnego. Do flebologa warto umówić się, gry tylko naszą uwagę zwrócą niepokojące objawy, nawet młode osoby mają problemy z zaawansowanymi żylakami, które będą wymagały zabiegu lecznia. Wizyty u lekarza specjalizacji flebolog jest dostępna dla pacjentów w każdym wieku.

Odwiedź inne wpisy lekarz Flebolog: 

Chirurg naczyniowy przyjmuje w Klinika Flebologii  w Warszawie. Wizyta u znanego lekarza flebologa można umówić się również w formie konsultacji online, których termin należy wcześniej ustalić z asystentką dra. Już podczas pierwszej wizycie u lekarza flebologa możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków po wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Flebolog chętnie pokazuje się efekty przeprowadzanych zabiegów na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie, czym znacząco wzbudza zainteresowanie problemem chorób żył wśród publiczności w młodszym wieku, często bagatelizującej problem.

 
Klinika flebologii i medycyny estetycznej, w której pacjenci poszukują profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie. Najważniejsi w Klinice są pacjenci, dla których przygotowana jest kompleksowa opieka, a także stworzono dla nich przepiękne, luksusowe, przyjazne i przede wszystkim całkowicie bezpieczne miejsce. Klinika flebologii i klinika medycyny estetycznej nastawiona jest na pełnowymiarowe leczenie chorób zarówno z dziedziny flebologii, jak i procedur z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

Flebolog w Klinika Flebologii Warszawa skutecznie leczy żyły z wykorzystaniem najnowszych metod, które pozwolą pozbyć się również pajączków, owrzodzeń i poszerzeń żylnych. Oferta kierowana do pacjentów kliniki jest nadzwyczaj skuteczna i w pełni kompleksowa. W zależności od zaawansowania problemu pacjentowi proponowane jest inne rozwiązanie, np. mikroskleroterapia czy termoabalcja falami radiowymi. Klinika wybiera nieoperacyjne i małonwazyjne metody leczenia, które gwarantują długotrwałe i zadowalające efekty, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Klinika flebologii wyróżnia się doskonałymi technikami zabiegowymi i nowoczesną technologią, a także gwarancją jakości i perfekcjonizmem, które są stabilnym fundamentem pracy.

W Klinika Flebologii Warszawa oprócz praktyk flebologicznych wykonywane są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Fundamentem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest połączenie wiedzy medycznej z wyczuciem piękna i proporcji, które są potrzebne do estetycznego rezultatu zabiegu medycyny estetycznej. W Klinice medycyny estetycznej pacjenci mogą wybierać wśród najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. W klinice doświadczeni lekarze pracują na wyłącznie certyfikowanych preparatach, które gwarantują odpowiednią jakość wykonywanego zabiegu i zadowalający efekt.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Klinika Flebologii Warszawa

Opinię dodał: Olgaj98@******** 2022-07-28 15:00:30

Jestem świeżo po zabiegu i już widzę poprawę, nie żałuję że przyszłam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: Nikolagolab23@******** 2022-07-28 14:58:29

Świetny specjalista, usuwałam u niego pajączki i moje nogi wyglądają teraz świetnie. Polecam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: dorota@*********** 2022-05-26 12:40:08

Polecam. Klinika spełniła moje oczekiwana, co do efektów po zabiegu.

niezweryfikowana
Opinię dodał: anna@************ 2022-05-26 12:34:03

Polecam. Zabiegi medycyny estetycznej w klinice są na wysokim poziomie.

niezweryfikowana
Opinię dodał: marek@*********** 2022-05-26 12:00:42

Polecam. Dobrze wykonany zabieg. Pięknie prezentuje się kilka dni po zabiegu.

niezweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Klinika Flebologii Warszawa. Firma została 5 razy skomentowana. Klinika Flebologii Warszawa jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.