Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Kancelaria Prawna Whiteberg

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rzeszów Rejtana 20A, 35-310

E-mail: biuro@whiteberg.pl
Kancelaria Prawna Whiteberg
telefon: +48607140440

Ilość wyszukań pracodawcy: 533, ostatnio wyszukano: 26/06/2024
Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

Kancelaria prawna w Rzeszowie Whiteberg zajmuje się kompleksową obsługą prawną i podatkową przedsiębiorców działających w różnych sektorach, m.in: medycznym, budowlanym, transportowym, IT, pocztowym, inwestycyjnym, motoryzacyjnym, FMCG oraz meblarskim. Wykwalifikowani prawnicy Rzeszów pracujący w kancelarii prawnej Whiteberg oferują doradztwo nie jedynie firmom funkcjonującym w województwie podkarpackim, ale też międzynarodowym oraz krajowym grupom kapitałowym. Rzeszowscy prawnicy mają odpowiednie kwalifikacje oraz olbrzymie doświadczenie w długofalowej współpracy z wieloma klientami, dla których opracowywali plan działania opierający się na nowych rozwiązaniach, podpowiadali najbezpieczniejsze rozwiązania dla biznesów oraz wspierali w dokonywaniu skonkretyzowanych celów. 

Odwiedź powiązane internetowe wizytówki   Whiteberg - Prawnicy Rzeszów:


Kancelaria prawna w Rzeszowie Whiteberg to niezależna firma skupiająca grupę posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę w zróżnicowanych tematykach (możemy tutaj wyróżnić: prawo IT, podatki Rzeszów, spory arbitrażowe i sądowe, doradztwo transakcyjne, umowy Rzeszów, obsługę prawną i podatkową oraz doradztwo regulacje: FinTech, RODO, konkurencję). Radcy prawni Rzeszów mogą zagwarantować profesjonalne i zasługujące na zaufanie porady prawne, dochowanie tajemnicy zawodowej oraz bezpieczne rozwiązania dla przedsiębiorstw. Odpowiednie kwalifikacje podejmujących pracę w rzeszowskiej kancelarii prawnej Whiteberg znawców oraz stawianie na odwagę i rozwagę w działaniu zostały pozytywnie ocenione na polskim i zagranicznym rynku.
 

Artykuły zawierające informacje związane z Whiteberg - Kancelaria Prawna Rzeszów:

 

Adwokaci Rzeszów obierają sobie w pierwszej kolejności za cel zgłębienie i zrozumienie oczekiwań przedsiębiorcy, specyfiki prowadzonej przez niego działalności i celów biznesu. Jest to niezmiernie przydatne w grupowym dążeniu do sukcesu, udzielaniu fachowej porady prawnej i powstrzymywaniu dopiero potencjalnie pojawiających się zagrożeń z zakresu prawa. Profesjonaliści pracujący w kancelarii prawnej Whiteberg przystępują z maksymalnym oddaniem oraz obowiązkowością do każdego zlecenia. Adwokaci z Rzeszowa w każdej sytuacji na piedestale stawiają korzyści klienta, czego dowód stanowią uzyskiwane efekty, jak również powstrzymywanie nawet tym jedynie teoretycznie powstającym wszelkim kłopotom w ramach prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej. Podczas wykonywanej codziennie pracy przez specjalistów, którzy są zatrudnieni rzeszowskiej kancelarii prawnej Whiteberg przyświeca im przede wszystkim zasada poszukiwań zwięzłej i precyzyjnej odpowiedzi na każde pytanie.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Kancelaria Prawna Whiteberg

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

Internet Rzeszów Data Com
Rzeszów
Ignacego Paderewskiego 11B
35-328

Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje...

Rail-Service Piaskowanie w Rzeszowie
Rzeszów
Warszawska 71
35-230

Kredyty dla firm PFR Podkarpacie
Rzeszów
Króla Kazimierza 7/2
35-061

Podkarpacki Fundusz Rozwoju został powołany...

Stomatologia Pro-Familia
Rzeszów
Witolda 6B
35-302

Centrum.meble.pl - Akcesoria meblowe online
Rzeszów
Langiewicza 33
35-021

WAPRO RZESZÓW
Rzeszów
Goździkowa
35-604

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Kancelaria Prawna Whiteberg. Firma została 0 razy skomentowana. Kancelaria Prawna Whiteberg jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.