Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Biedronka

Województwo: wielkopolskie
Dane adresowe: Wołczyńska 18

Biedronka

Ilość wyszukań pracodawcy: 191, ostatnio wyszukano: 25/06/2024
Imię autora: Biedronka

Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

Biedronka to nie tylko sieć sklepów, to miejsce, gdzie zakupy stają się przyjemnością. Oto bliższy rzut na naszą wyjątkową ofertę:

Nasza Historia i Pasja do Rozwoju
Biedronka zrodziła się w 1995 roku, kiedy to portugalska firma Jerónimo Martins przeniosła swoje innowacyjne podejście do handlu do Polski. Od tego czasu rozwijamy się dynamicznie, otwierając sklepy w różnych zakątkach kraju.

Działamy z Pasją: Ceny i Jakość
Nasz niezaprzeczalny atut to konkurencyjne ceny. Oferujemy produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości, nie obciążając portfela naszych klientów. Ponadto, nasza szeroka gama produktów marki własnej jest alternatywą dla znanych marek.

Blisko Ciebie: Lokalizacje dostępne dla każdego
Nasze sklepy są strategicznie rozmieszczone, aby być zawsze blisko klientów, zarówno w wielkich miastach, jak i w mniejszych społecznościach.

Bogactwo Wyboru i Świeżość Każdego Dnia
W Biedronce znajdziesz szeroki asortyment produktów, obejmujący artykuły spożywcze i wiele innych. Naszą priorytetową troską jest zapewnienie świeżości i najwyższej jakości produktów, zwłaszcza owoców, warzyw, mięsa i pieczywa. Atrakcyjne promocje i specjalne oferty są u nas na porządku dziennym.

Przyjazne Wnętrza i Innowacyjne Rozwiązania
Nasze sklepy są przemyślane i funkcjonalne, zaprojektowane tak, aby zakupy były komfortowe. Samoobsługowe kasy przyspieszają obsługę klientów, a utrzymanie sklepów w nieskazitelnej czystości jest dla nas priorytetem.

Zrównoważony Rozwój i Troska o Społeczeństwo
W Biedronce działamy z myślą o przyszłości planety. Ograniczamy plastik, promujemy ekologiczne produkty i współpracujemy z lokalnymi dostawcami, wspierając tym samym lokalną gospodarkę. Nasze zaangażowanie obejmuje także projekty społeczne i akcje charytatywne.

Nowoczesne Technologie i Stała Innowacja
Inwestujemy w technologie cyfrowe, takie jak mobilne aplikacje, które uczynią Twoje zakupy jeszcze bardziej wygodnymi. Nasze procesy logistyczne stale ewoluują, zapewniając efektywność i świeżość produktów.

Wyzwania i Elastyczność na Rynku
Biedronka to nieustanna walka z konkurencją zarówno lokalną, jak i międzynarodową. Nasza elastyczność i zdolność dostosowania się do zmieniających się trendów rynkowych to nasza siła.

Biedronka to nie tylko sieć sklepów, to twórca wyjątkowego zakupowego doświadczenia. Dla naszych klientów to nie tylko miejsce zakupów, to miejsce, gdzie odkrywasz nowe smaki, troszczysz się o planetę i wspierasz lokalne społeczności. Biedronka to integralna część codziennego życia wielu Polaków, oferując dostęp do różnorodnych produktów przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi i satysfakcji z zakupów.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Biedronka

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Biedronka. Firma została 0 razy skomentowana. Biedronka jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.