Szukaj pracodawcę
posiadamy 156 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100104 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rzeszów Miła 9c/8, 35-314

E-mail: wycenaszymonk@o2.pl
Strona pracodawcy: https://www.wycenanieruchomoscisk.pl/
telefon: 792103254

Ilość wyszukań pracodawcy: 1861, ostatnio wyszukano: 20/04/2024
Średnia wszystkich ocen
4.6/5
na podstawie 5 ocen

Jedną z firm oferujących profesjonalną wycenę nieruchomości na terenie całego kraju jest Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski z Przemyśla. Oferuje ona rzetelne usługi, dba o interesy swoich klientów, działa zawsze terminowo i dyskretnie. Firmę prowadzi Szymon Kasperski, kwalifikowany rzeczoznawca nieruchomości. Specjalizuje się ona w wycenie różnego rodzaju nieruchomości, tych zabudowanych i niezabudowanych, leśnych i rolnych, a także wycenę praw dotyczących nieruchomości. 

Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski oferuje usługi wszelkim klientom, od podmiotów fizycznych, po firmy oraz instytucje. Posiada bogate doświadczenie oraz stale podnosi swoje kompetencje. Partnerstwo z wieloma innymi firmami w dziedzinie nieruchomości pozwala firmie polecać najlepszych wykonawców robót wykończeniowych czy agencje nieruchomości, które spełnią oczekiwania klientów. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski działa w szczególności na terenie Podkarpacia, w jego wielu miastach.

Szymon Kasperski to znany i ceniony Rzeczoznawca Majątkowy, a także właściciel firmy Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski. Specjalista prowadził współpracę z wieloma klientami reprezentującymi różne branże, co pozwoliło mu zdobyć cenne doświadczenie. Dzięki niemu, a także szerokiej wiedzy popartej szeregiem kompetencji, Szymon Kasperski stał się jednym z najlepszych w swojej branży. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4 w Przemyślu. Jednak dla wygody klientów, otwarte zostało biuro także w Rzeszowie. 

Oferta firmy skupiona jest wokół wyceny gruntów, działek, mieszkań, hipotek, spadków oraz budów i lasów. Na życzenie klienta, placówka wykonuje również kosztorysy nieruchomości w formie operatu szacunkowego dla mieszkań, domów, działek oraz innego typu nieruchomości. Sporządzenie tego typu dokumentacji jest zalecane szczególnie w przypadku planowania zakupu lub sprzedaży nieruchomości, opłatami naliczanymi w związku ze zmianami planu zagospodarowania, a także jako zabezpieczenie kredytu bankowego czy do określania wysokości podatków od darowizn i spadków. 

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski prowadzi współpracę partnerską z wieloma znanymi przedsiębiorstwami branży sprzedaży nieruchomości oraz budowlanej. Dzięki temu może prowadzić kompleksową obsługę, także w kwestii fachowego doradztwa w kwestii wyboru najlepszej firmy z wymienionych branż. Oferta placówki skierowana jest zarówno do klientów z województwa podkarpackiego, jak i z całego kraju. 

Szymon Kasperski to świetny fachowiec, który do powierzonych zadań podchodzi całkowicie profesjonalnie, rzetelnie i dyskretnie. Zwracając się do niego po pomoc możemy być pewni, że otrzymamy doskonale przygotowaną wycenę, która powstała w oparciu o dokładną analizę dostarczonych przez nas dokumentów.

Wycena Nieruchomości Przemyśl 
to firma, która ma siedzibę w Rzeszowie oraz Przemyślu. Zajmuje się kompleksową i rzetelną wyceną każdego kategorii nieruchomości - nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, lokali, budynków, nieruchomości rolnych i leśnych, jak również wyceną praw związanych z rynkiem nieruchomości Szymon Kasperski to profesjonalny rzeczoznawca majątkowy z ogromnym praktyką, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane mu przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.


Sprawdź również pozostałe tematyczne strony z wyceną nieruchomości:

Firma  Profesjonalna Wycena Nieruchomości Przemyśl   świadczy swoje usługi w zakresie wyceny nieruchomości na terenie Przemyśla oraz innych miast województwa Podkarpackiego, a w razie zapotrzebowania dodatkowo na terenie Polski. Propozycja tej firmy ukierunkowana jest, zarówno do osób fizycznych, jak i organizacji. Firma gwarantuje tworzenie rzeczowych i samodzielnych opinii, całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Ponadto, świadczymy terminową i specjalistyczną wycenę przeprowadzaną opartą na bazie zdobytych kompetencji. wycenanieruchomoscisk.pl

Nasza firma -  Wycena Nieruchomości Przemyśl Szymon Kasperski   łączy profesjonalizm działań z ich przystępną ceną. Zaręczamy przyjemność ze współpracy, jak również konkurencyjne ceny usług rzeczoznawstwa majątkowego. W Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski oferujemy sporządzenie operatu szacunkowego w formie pisemnej, który uwzględnia wszelkie niezbędne dane dotyczące wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy jest autorską obiektywną opinią rzeczoznawcy majątkowego na temat wartości nieruchomości. Sprawdź pełną ofertę na stronie www: www.wycenanieruchomoscisk.pl 

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Opinię dodał: rolada234@***** 2020-01-21 12:51:23

Skorzystaliśmy z usługi wyceny gruntu. Wszystko przebiegło ok.

niezweryfikowana
Opinię dodał: antonikraska@***** 2020-01-16 12:33:45

Bardzo dobry rzeczoznawca, posiada dużą wiedzę na temat tego robi

niezweryfikowana
Opinię dodał: 2019-12-25 10:28:18

Incredible this is a invaluable internet site. http://pillole-impotenza.eu/erozon-max.html

niezweryfikowana
Opinię dodał: panek@************** 2019-04-10 15:23:42

Polecam Pana Szymona - prfesjonalny fachowiec z dużą dawką wiedzy!

niezweryfikowana
Opinię dodał: DanutaJanda83@***** 2019-04-10 15:22:49

Korzystałem z usług firmy Wycena Nieruchomości. Firma profesjonalnie wycenia nieruchmosc, daje wskazówki i jest bardzo pomocna. Uważam ze to był dobry wybór.

niezweryfikowana
Opinię dodał: Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski - Co wiesz? 2018-06-21 22:56:38
ip: *.***.***.**.65

Interesuje Cię firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski? Chesz się dowiedzieć jakie warunki pracy oferuje lub jakie ma wymagania? Jeżeli już kiedyś miałeś do czynienia z tym pracodawcą zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na jego temat!

zweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

08.10.2021

" Wykwalifikowana kadra i..."

SERV4B
Rzeszów
Ułanów
35-308

SERV4B (Services For Business) to firma która...

Terapia manualna Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Gabinet masażu w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ "AKWADRAT"
Rzeszów
Sympatyczna 7
35-314

Klima-Expert Sp. z o.o.
Rzeszów
Budziwojska 392 A
35-317

Klima-Expert to lider w swojej dziedzinie....

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski. Firma została 6 razy skomentowana. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.