Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

StolArts Schody drewniane Rzeszów

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rzeszów Aleja Armii Krajowej 4A, 35-307

E-mail: biuro@stolarts.pl
Strona pracodawcy: http://www.stolarts.pl/
telefon: 602653795

Ilość wyszukań pracodawcy: 2126, ostatnio wyszukano: 24/06/2024
Średnia wszystkich ocen
5/5
na podstawie 3 ocen

StolArts jest pochodzącym z Przeworska przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją najwyższej jakości schodów i elementów wykonanych z drewna. Surowiec ten jest jednym z najchętniej wybieranych przez klientów materiałem, przy pomocy którego w piękny sposób można wykończyć swój dom lub publiczną przestrzeń użytkową. Firma specjalizuje się w wytwórstwie doskonałej jakości schodów. StolArts oferuje schody Rzeszów samonośne, schody na konstrukcji betonowej, schody gięte oraz schody z elementami stali nierdzewnej. Do kompletu ze schodami, klienci mogą skorzystać także z doradztwa w kwestii dobory odpowiednich balustrad zewnętrznych i wewnętrznych. 

Oferowane przez polskiego producenta wyroby są elementami najwyższej jakości. Do ich powstania wykorzystuje się tylko trwałe materiały oraz sprawdzone i profesjonalne urządzenia. W efekcie powstają przepiękne i efektowne schody, parapety i zadaszenia altan. Firma tworzy piękne i ponadczasowe wyposażenie, przy użyciu sprawdzonych i solidnych materiałów. Przy tworzeniu każdego projektu uwzględniane są wszystkie wskazówki klientów, w wyniku czego powstają elementy całkowicie dostosowane do potrzeb i preferencji zleceniodawców. 

StolArts to także szeroka gama usług w zakresie stolarki artystycznej. Kunsztownie i starannie wykonane produkty wytwarzane są w nowoczesnym parku maszynowym, w którym pracują świetnie wyszkoleni i zdolni fachowcy. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie wiele współprac, które zaowocowały zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi projektami oraz wykonaniami. StolArts to marka, która zajmuje się wytwarzaniem ponadczasowych produkcji, ale jest też otwarta na nowe trendy i indywidualne potrzeby klientów. Placówka chętnie podejmuje współprace ze znanymi i cenionymi dystrybutorami schodów drewnianych i balustrad.

Stolarts to zakład, zajmujący się w tworzeniu schodów z drewna. W ofercie firmy Stolarts znajduje się każdy rodzaj schodów, między innymi: schody drewniane, schody samonośne oraz schody gięte. Nasze schody odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wyglądem. Dostępne są w przystępnej cenie, dlatego grono naszych odbiorców w Polsce oraz krajach Europy zachodniej nieustannie się powiększa. Oferowany przez nas asortyment zawiera, również najróżniejszego wariantu balustrady, a także altany oraz stolarkę artystyczną.

Zobacz również inne serwisy   połączone z Balustrady drewniane Stolarts Rzeszów:


Stolarka artystyczna Stolarts Rzeszów trudni się wytwórstwem świetnej jakości schodów z naturalnego drewna, kładąc duży nacisk na zagwarantowaniu wszystkim Klientom komfortu użytkowania. Zawsze wykorzystujemy najlepsze materiały wytwórcze oraz niezawodne sprzęty, przez co wytwarzany przez Stolarts asortyment jest trwały i bardzo dobrze wykonany. Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie powodują, że specjalizujemy się dodatkowo w produkcji hurtowej parapetów drewnianych, oraz elementów schodowych. Wyroby Stolarts charakteryzują się dużym zainteresowaniem odbiorców krajowych, jak i europejskich. Ponadto zajmujemy się także tworzeniem niestandardowych zadaszeń i altan ogrodowych. http://www.stolarts.pl/

Pozostałe strony internetowe z informacjami na temat Stolarts Rzeszów:


Stolarka artystyczna Stolarts wyróżnia się spośród konkurencji starannością wykonania i kunsztem realizacji realizowanych zleceń. Gwarantujemy oryginalne rozwiązania opracowane na podstawie długoletniego doświadczenia i kompetentnego grona pracowników. Stolarka artystyczna Stolarts do dyspozycji Klientów oferuje wszelkiego rodzaju balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne. Nasza produkcja skupia się doskonałej surowcach ze stali nierdzewnej oraz szlachetnym drewnie. We wszystkich produkcjach zważamy na indywidualne preferencje naszych zleceniodawców.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy StolArts Schody drewniane Rzeszów

Opinię dodał: witkowski34@***** 2023-07-27 09:40:57

Zamówiłem schody samonośne od firmy StolArts i jestem niesamowicie zadowolony z jakości ich pracy. Schody są nie tylko solidne i trwałe, ale także estetycznie wykonane. Profesjonalne podejście zespołu do projektu sprawiło, że cały proces był bezproblemowy.

niezweryfikowana
Opinię dodał: mario.n32@***** 2020-07-30 12:50:36

Polecam, jeśli o wykonawstwo schodów samonośnych chodzi jesteśmy bardzo zadowoleni efektów pracy. Fachowo i na czas.

niezweryfikowana
Opinię dodał: ewelina@************** 2019-09-24 07:47:52

Solidna firma, schody rewelacyjne. Polecam

zweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

Dziecięca Kraina Fantazji - Przedszkole
Rzeszów
Lenartowicza 11
35-001

DMD-biuro Rzeszów
Rzeszów
Al. Sikorskiego 2
35-304

OSCAR to firma zajmująca się aranżacją...

Ideo sp. z o.o.
Rzeszów
Nad Przyrwą 13
35-234

Gabinet masażu w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Maszyny i akcesoria czyszczące Linea
Rzeszów
Warszawska 139
35-205

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa
Rzeszów
Akacjowa 47
35-113

Agencja Marketingowa Seonetium Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa 14 A/4
35-604

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o StolArts Schody drewniane Rzeszów. Firma została 3 razy skomentowana. StolArts Schody drewniane Rzeszów jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.