Szukaj pracodawcę
posiadamy 156 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100104 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Meblemix Blue King Sp. z o.o.

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Jasionka Wólka Podleśna 440 L, 36-002

Łózka drewniane - Meblemix.pl

Ilość wyszukań pracodawcy: 486, ostatnio wyszukano: 23/04/2024
Imię autora: Meblemix - łóżka z drewna

Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

MebleMIX online prowadzi sklep internetowy od prawie 20 lat , zajmując sie handlem wysokiej jakości meble zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie uzytkowania. Sprzedaż mebli jest prowadzona w internecie, z jego usług mogą skorzystać klienci internetowi. Sprzedawane przez firmę meble wykonane z dbaniem o detale i szczegóły, ale również odpornościa na uzytkowanie. Najważniejszym założeniem podczas produkcji mebli przeznaczonych do sypialni, meblo do salonu oraz jadalni, gotowych zestawów mebli kuchennych do własnej aranżacji oraz pokoju dla dzieci są do których zaliczamy: elegancję, użyteczność oraz wytrzymałość.

Producent łóżek
Wiedza oraz długoletnia praktyka firmy pozwalają jej pracownikom na tworzenie doskonałych łóżek z litego drewna uwzględniających każdy detal. Do produkcji mebli używane są doskonałej jakości, materiały, pośród których możemy wyróżnić drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, jak również płytę meblową . Wszystkie projekty przechodzą bardzo restrukcyjne i szczegółowe testy wytrzymałościowe, przeprowadzane pod okiem Pracowni Badań i Atestacji Mebli Poznańskiej Katedry Meblarswa, co dokumentuje jakość oferowanych produktów i usług marki MEBLE MIX.

Funkcjonalne i efektowne meble w jednym
Szeroka oferta mebli do różnego rodzaju pomieszczeń od firmy MebleMix bierze pod uwagę unikatowy i ponadczasowy design wraz z praktycznością w użytkowaniu każdego dnia. Istotne jest, aby meble nie tylko były estetyczne i wyjątkowe, ale również posiadały aspekty mające niebagatelne znaczenie dla użytkownika. Producent Meble Mix,   bazując na ogromnym doświadczeniu na rynku meblowym, tworzy uniwersalne i praktyczne projekty koncentrujące się na komforcie oraz praktyczności podczas korzystania na co dzień. Dodatkowo większość oferowanych mebli uwzględniają możliwość wyboru wariantu kolorystycznego - co pozwala na indywidualną personalizację mebli.

Wysyłka mebli
Ogromnym atutem firmy MebleMIX online jest prosty i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, co sprawia, że proces ten przebiega szybko i sprawnie. Precyzyjne pakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych produktów powoduje, że meble są dostarczane w nienaruszonym stanie, dzięki wykorzystaniu podczas procesu pakowania wysokiej jakości materiałów zabezpieczających.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Meblemix Blue King Sp. z o.o.

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

08.10.2021

" Wykwalifikowana kadra i..."

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Meblemix Blue King Sp. z o.o.. Firma została 0 razy skomentowana. Meblemix Blue King Sp. z o.o. jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.