Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rakszawa 508 37-111

E-mail: office@hasborg.eu
Strona pracodawcy: https://www.hasborg.pl/
telefon: 172261116

Ilość wyszukań pracodawcy: 1511, ostatnio wyszukano: 24/06/2024
Średnia wszystkich ocen
5/5
na podstawie 2 ocen

Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG to popularna na całym świecie marka. Dzięki pomysłowości i aktywności zatrudnianych specjalistów, firma rozpoznawalna jest jako najbardziej konkurencyjna na rynku. Hasborg posiada nowoczesnym jak również kompletnie zaopatrzonym zakładem produkcyjnym, gdzie wytwarzane jest wysokiej klasy wyposażenie piekarni i cukierni. Centrala firmy mieści się w Rakszawie w województwie Podkarpackim. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz mnóstwo innych niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni lub cukierni.

Zobacz ciekawe wpisy   HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych:


Producent maszyn piekarniczych HASBORG przez cały czas przebudowywuje swoje maszyny, dostarczając swoim odbiorcom najlepsze produkty, umożliwiające wytwarzanie powtarzalnych, wyrafinowanych i smacznych ciastek. Firma posiada w ofercie duży wybór pełnych linii przemysłowych, jak również jednostkowych urządzeń w postaci maszyn formujących i maszyn do oblewania czekoladą. Każde spośród urządzeń i maszyn dostępnych w ofercie jest całkowicie bezawaryjne i energooszczędne. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Wykaz stron www dla  Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


Każdą z gotowych maszyn można przystosować do indywidualnych preferencji klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Producent maszyn piekarniczych HASBORG oferuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Maszyny w ofercie firmy Hasborg mają wmontowany prosty w obsłudze panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Stałe połączenie z działem serwisowym umożliwia wdrażanie aktualizacji ustawień lub usuanie usterek na odległość bez potrrzeby wyjazdu do klienta. HASBORG buduje bezusterkowe, niskoemisyjne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 
HASBORG jest przedsiębiorstwem, które od wielu lat istnieje na rynku międzynarodowym. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie maszyn i linii technologicznych przeznaczonych do użytku w przemyśle cukierniczym i piekarniczym. W niezwykle rozbudowanej ofercie firmy znajdują się m.in. oblewarki do czekolady, automaty do ciastek, piece tunelowe, ubijaczki cukiernicze. Ponadto, znajdziesz tu także automaty formujące, blaty biszkoptowe, tunele chłodzące oraz wiele akcesoriów przydatnych w branży cukierniczej. Z ich pomocą funkcjonalnie wyposażysz każdą cukiernię lub piekarnię. 

Celem firmy HASBORG jest objęcie pozycji lidera na rynku międzynarodowym. Nieustanny rozwój, podnoszenie poprzeczki, oraz wykraczanie poza ogólnoprzyjęte ramy - te idee przyświecają działalności przedsiębiorstwa. Firma zapewnia swoim klientom najwyższej klasy technologie oraz całkowicie profesjonalne wsparcie serwisowe. Dodatkowo, wiele z maszyn oferowanych przez HASBORG wyposażonych jest w nowoczesny system umożliwiający zdalną diagnozę maszyn. Dzięki temu możliwa jest oszczędność czasu oraz środków, jakie trzeba by było przeznaczyć na dojazd do klienta. 

W bogatej ofercie produktów marki HASBORG znajduje się m.in maszyna Duomax III. Przy pomocy tego urządzenia można powiększyć ofertę ciastek o słodycze dekorowane, nadziewane i dwukolorowe. Duomax III wyposażony jest w innowacyjne servo napędy. To one odpowiadają za wydajność oraz precyzję produkcji. Napędy tego typu wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. Maszyna pracuje na ciastach kruchych, biszkoptowych, bezach, parzonych i niektórych rodzajach ciast piernikowych. Produkt występuje w kilku wersjach: Duomax CNC S - do wyrobu ciasteczek dekorowanych i nadziewanych. Pozwala na użycie wielu typów dekoracji i nadzień; Duomax CNC V - do wyrobu dwukolorowych ciastek o różnych kształtach oraz Duomax CNC T - dostosowany do współdziałania z piecem tunelowym z linii CreaLine lub piecem klienta. 

Do najbardziej zaawansowanych technologicznie należy maszyna Royal Rolls, która należy do grona urządzeń klasy Premium. Przeznaczona jest do ciągłej pracy z piecem tunelowym lub innymi elementami linii produkcyjnej. Royal Rolls umożliwia produkcję pierników i ciastek kruchych wyciskanych z walca formującego. Zachodzi to dzięki specjalnym, wymiennym walcom., za sprawą których powstają ciastka o różnych kształtach i wzorach. Maszyna wyposażona jest w nowoczesne i niezawodne podzespoły, które zapewniają ciągłą pracę. Royal Rolls ma wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zbudowana jest płyt o grubości 30 mm oraz blachy nierdzewnej. Posiada pneumatyczne regulowanie taśm oraz niską zabudowę, co znacznie ułatwia ładowanie ciasta. 

Wszystkie z maszyn znajdujących się w asortymencie marki HASBORG są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologicznie podzespołów. Dzięki nim nie tylko usprawnisz produkcję słodyczy, ale też zainwestujesz w sprzęt, który wytwarza smakowite ciastka, które pięknie przy tym wyglądają. 

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe

Opinię dodał: saski.w@***** 2020-06-12 10:45:36

Polecam HASBORG - to najwyższej klasy sprzęt do automatyzacji produkcji, do tego szybki i profesjonalny serwis oraz obsługa klienta.

niezweryfikowana
Opinię dodał: eliza.kwarta@***** 2019-09-26 11:45:33

Porządna firma z wieloletnim doświadczeniem. Maszyny sprawują się bardzo dobrze.

zweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe. Firma została 2 razy skomentowana. Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.