Szukaj pracodawcę
posiadamy 154 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100104 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Internet Rzeszów Data Com

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rzeszów Ignacego Paderewskiego 11B, 35-328

E-mail: info@d-com.pl
Strona pracodawcy: https://www.d-com.pl/
telefon: 501318014

Ilość wyszukań pracodawcy: 446, ostatnio wyszukano: 19/02/2024
Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

Podkarpacki dostawca Internetu DATA-COM proponuje zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom rozliczne obowiązujące na obecną chwilę pakiety . Odróżniają się pomiędzy sobą wartością raz na miesiąc regulowanej zapłaty oraz liczbą megabitów pobierania i megabitów wysyłania . Światłowód na terenie miasta Rzeszów i okolicznych miejscowości od firmy DATA-COM występuje w czterech odsłonach, dzięki czemu każdy klient znajdzie dostosowaną do siebie albo swojego przedsiębiorstwa ofertę . Kwota pakietu mini na obecną chwilę to jedynie prawie 30 złotych, oferujący najwięcej możliwości (w aktualnej kwocie 150 złotych opłacanej co miesiąc) to odpowiednie rozwiązanie dla biznesmenów i klientów mających bardzo duże oczekiwania lub zwyczajnie nieidących na ustępstwa. Tak zwana "radiówka" na Podkarpaciu też występuje w rozmaitych opcjach, których kwota oscyluje pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych opłacanych we wskazanym terminie w każdym miesiącu.

Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM może zaproponować szeroki wachlarz różnych możliwości dla firm, domów i mieszkań. Oceny publikowane w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią świadectwo dla wysokiej jakości usług operatora DATA-COM i prawidłowo działającego proponowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

Powiązane artykuły dla innych stron www:

Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z podłączenia Internetu w Rzeszowie od ponad prawie 17 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu w Rzeszowie i okolicach, dlatego też każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu.

Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma Data-Com. Internet radiowy, czyli tzw. "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data-Com jest dostawcą Internetu Rzeszów, który proponuje również serwisowe uslugi internetowe. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, oraz przeprowadzaniem przeglądów i uaktualnień.

Strony WWW dla  Dostawca internetu Data-Com:

Dostawca internetu Data Com sprzedaje swoje usługi dla firm i domów jak i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma specjalizuje się nie tylko w dostawie internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA.

Szybki Internet, eksplorowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Internet Rzeszów Data Com

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

08.10.2021

" Wykwalifikowana kadra i..."

Poradnia Dobry Dietetyk
Rzeszów
Rejtana 49/8
35-310

Kredyty dla firm PFR Podkarpacie
Rzeszów
Króla Kazimierza 7/2
35-061

Podkarpacki Fundusz Rozwoju został powołany...

DMD Tonery - tonery Rzeszów
Rzeszów
Al. Sikorskiego 2/7
35-304

Squash Rzeszów Park Hotel & Wellness
Rzeszów
Paderewskiego 124a
35-328

Rail-Service Piaskowanie w Rzeszowie
Rzeszów
Warszawska 71
35-230

Stomatologia Pro-Familia
Rzeszów
Witolda 6B
35-302

TDF - Korzystne kredyty i ubezpieczenia
Rzeszów
Langiewicza 23
35-021

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Internet Rzeszów Data Com. Firma została 0 razy skomentowana. Internet Rzeszów Data Com jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.