Szukaj pracodawcę
posiadamy 107 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 99792 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Hasborg maszyny cukiernicze i piekarnicze

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rakszawa 508 37-111

E-mail: office@hasborg.eu
Strona pracodawcy: https://www.hasborg.pl/
telefon: 172261116

Ilość wyszukań pracodawcy: 29, ostatnio wyszukano: 16/09/2019
Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

HASBORG jest przedsiębiorstwem, które od wielu lat istnieje na rynku międzynarodowym. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie maszyn i linii technologicznych przeznaczonych do użytku w przemyśle cukierniczym i piekarniczym. W niezwykle rozbudowanej ofercie firmy znajdują się m.in. oblewarki do czekolady, automaty do ciastek, piece obrotowe i tunelowe, ubijaczki cukiernicze. Ponadto, znajdziesz tu także automaty formujące, blaty biszkoptowe, tunele chłodzące oraz wiele akcesoriów przydatnych w branży cukierniczej. Z ich pomocą funkcjonalnie wyposażysz każdą cukiernię lub piekarnię. 

Celem firmy HASBORG jest objęcie pozycji lidera na rynku międzynarodowym. Nieustanny rozwój, podnoszenie poprzeczki, oraz wykraczanie poza ogólnoprzyjęte ramy - te idee przyświecają działalności przedsiębiorstwa. Firma zapewnia swoim klientom najwyższej klasy technologie oraz całkowicie profesjonalne wsparcie serwisowe. Dodatkowo, wiele z maszyn oferowanych przez HASBORG wyposażonych jest w nowoczesny system umożliwiający zdalną diagnozę maszyn. Dzięki temu możliwa jest oszczędność czasu oraz środków, jakie trzeba by było przeznaczyć na dojazd do klienta. 

W bogatej ofercie produktów marki HASBORG znajduje się m.in maszyna Duomax III. Przy pomocy tego urządzenia można powiększyć ofertę ciastek o słodycze dekorowane, nadziewane i dwukolorowe. Duomax III wyposażony jest w innowacyjne servo napędy. To one odpowiadają za wydajność oraz precyzję produkcji. Napędy tego typu wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. Maszyna pracuje na ciastach kruchych, biszkoptowych, bezach, parzonych i niektórych rodzajach ciast piernikowych. Produkt występuje w kilku wersjach: Duomax CNC S - do wyrobu ciasteczek dekorowanych i nadziewanych. Pozwala na użycie wielu typów dekoracji i nadzień; Duomax CNC V - do wyrobu dwukolorowych ciastek o różnych kształtach oraz Duomax CNC T - dostosowany do współdziałania z piecem tunelowym z linii CreaLine lub piecem klienta. 

Do najbardziej zaawansowanych technologicznie należy maszyna Royal Rolls, która należy do grona urządzeń klasy Premium. Przeznaczona jest do ciągłej pracy z piecem tunelowym lub innymi elementami linii produkcyjnej. Royal Rolls umożliwia produkcję pierników i ciastek kruchych wyciskanych z walca formującego. Zachodzi to dzięki specjalnym, wymiennym walcom., za sprawą których powstają ciastka o różnych kształtach i wzorach. Maszyna wyposażona jest w nowoczesne i niezawodne podzespoły, które zapewniają ciągłą pracę. Royal Rolls ma wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zbudowana jest płyt o grubości 30 mm oraz blachy nierdzewnej. Posiada pneumatyczne regulowanie taśm oraz niską zabudowę, co znacznie ułatwia ładowanie ciasta. 

Wszystkie z maszyn znajdujących się w asortymencie marki HASBORG są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologicznie podzespołów. Dzięki nim nie tylko usprawnisz produkcję słodyczy, ale też zainwestujesz w sprzęt, który wytwarza smakowite ciastka, które pięknie przy tym wyglądają. 

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Hasborg maszyny cukiernicze i piekarnicze

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
10.07.2019

" Solidna firma z którą..."

04.07.2019

"Jezeli szukasz dobrej firmy wdrożneiowej wapro..."

03.06.2019

" TDF - Korzystne kredyty i..."

21.05.2019

" Wykonalam zabieg dermapen..."

01.04.2019

" Mati-Met - Ogrodzenia..."

01.04.2019

" Bardzo dobra jakosc..."

01.04.2019

" Polecam Meble do kuchni..."

01.04.2019

" Korzystalem z uslug..."

01.04.2019

" PBC24.pl - Trening i..."

30.03.2019

" Argonium to agencja..."

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Hasborg maszyny cukiernicze i piekarnicze. Firma została 0 razy skomentowana. Hasborg maszyny cukiernicze i piekarnicze jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.