Szukaj pracodawcę
posiadamy 148 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100102 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Flebolog Paweł Siastała

Województwo: świętokrzyskie
Dane adresowe: Ostrowiec Świętokrzyski al. Jana Pawła II 11, 27-400

Strona pracodawcy: http://www.klinika-flebologii.warszawa.pl/

Ilość wyszukań pracodawcy: 490, ostatnio wyszukano: 28/03/2023
Średnia wszystkich ocen
5/5
na podstawie 5 ocen

Dr Paweł Siastała to flebolog, który opracował nowoczesnej techniki Leg Restore dającej możliwość powrót pacjentowi estetycznych i kszatłtnych nóg bez pajączków i żylaków. Dla lekarza Pawła Siastały leczenie chorób żył jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dr Paweł Siastała wiedzę oraz doświadczenie zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również studiował w USA na Univeristy of California.  Chiriurg naczyniowy Paweł Siastała ma na swoim koncie długoletnie praktykę w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Jest profesjonalistą w dziedzinie flebologii, który nie tylko samodzielnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również organizuje szkolenia lekarzy z całej Polski, prowadząc kursy z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także w zakresie diagnostyki dopplerowskiej.

Odwiedź ciekawe wpisy dr Siastała:

Pierwsza wizyta u lekarza flebologa Pawła Siastały to powiązanie kompleksowego badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz wywiadu z pacjentem, za pomocą którego lekarz sprawdzić ogólną kondycję układu żylnego. Do flebologa warto umówić się, gry tylko naszą uwagę zwrócą niepokojące objawy, nawet młode osoby mają problemy z zaawansowanymi żylakami, które będą wymagały zabiegu lecznia. Wizyty u lekarza specjalizacji flebolog jest dostępna dla pacjentów w każdym wieku.

Odwiedź inne wpisy Paweł Siastała - lekarz Flebolog: 

Dr Paweł Siastała przyjmuje w Klinice Belvedere przy al. Jana Pawła II 11A zlokalizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wizyta u znanego lekarza flebologa można umówić się również w formie konsultacji online, których termin należy wcześniej ustalić z asystentką dra Pawła Siastały. Już podczas pierwszej wizycie u lekarza flebologa możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków po wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Flebolog Paweł Siastała chętnie pokazuje się efekty przeprowadzanych zabiegów na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie, czym znacząco wzbudza zainteresowanie problemem chorób żył wśród publiczności w młodszym wieku, często bagatelizującej problem.

 
Klinika Belvedere to klinika flebologii i medycyny estetycznej, w której pacjenci poszukują profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie. Najważniejsi w Klinice Belvedere są pacjenci, dla których przygotowana jest kompleksowa opieka, a także stworzono dla nich przepiękne, luksusowe, przyjazne i przede wszystkim całkowicie bezpieczne miejsce. Klinika flebologii i klinika medycyny estetycznej Belvedere nastawiona jest na pełnowymiarowe leczenie chorób zarówno z dziedziny flebologii, jak i procedur z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

Flebolog Paweł Siastała w klinice Belvedere skutecznie leczy żyły z wykorzystaniem najnowszych metod, które pozwolą pozbyć się również pajączków, owrzodzeń i poszerzeń żylnych. Oferta kierowana do pacjentów kliniki Belvedere jest nadzwyczaj skuteczna i w pełni kompleksowa. W zależności od zaawansowania problemu pacjentowi proponowane jest inne rozwiązanie, np. mikroskleroterapia czy termoabalcja falami radiowymi. Klinika Belvedere wybiera nieoperacyjne i małonwazyjne metody leczenia, które gwarantują długotrwałe i zadowalające efekty, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Klinika flebologii wyróżnia się doskonałymi technikami zabiegowymi i nowoczesną technologią, a także gwarancją jakości i perfekcjonizmem, które są stabilnym fundamentem pracy.

W klinice Belvedere oprócz praktyk flebologicznych wykonywane są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej Paulinę Siastała. Fundamentem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest połączenie wiedzy medycznej z wyczuciem piękna i proporcji, które są potrzebne do estetycznego rezultatu zabiegu medycyny estetycznej. W Klinice medycyny estetycznej pacjenci mogą wybierać wśród najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. W klinice doświadczeni lekarze pracują na wyłącznie certyfikowanych preparatach, które gwarantują odpowiednią jakość wykonywanego zabiegu i zadowalający efekt.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Flebolog Paweł Siastała

Opinię dodał: Olgaj98@******** 2022-07-28 15:00:30

Jestem świeżo po zabiegu i już widzę poprawę, nie żałuję że przyszłam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: Nikolagolab23@******** 2022-07-28 14:58:29

Doktor Siastała to świetny specjalista, usuwałam u niego pajączki i moje nogi wyglądają teraz świetnie. Polecam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: dorota@*********** 2022-05-26 12:40:08

Polecam. Klinika spełniła moje oczekiwana, co do efektów po zabiegu.

niezweryfikowana
Opinię dodał: anna@************ 2022-05-26 12:34:03

Polecam. Zabiegi medycyny estetycznej w klinice Belvedere są na wysokim poziomie.

niezweryfikowana
Opinię dodał: marek@*********** 2022-05-26 12:00:42

Polecam. Dobrze wykonany zabieg. Pięknie prezentuje się kilka dni po zabiegu.

niezweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

08.10.2021

" Wykwalifikowana kadra i..."

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Flebolog Paweł Siastała. Firma została 5 razy skomentowana. Flebolog Paweł Siastała jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.