Szukaj pracodawcę
posiadamy 157 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100107 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Biała Lilia - opieka nad grobami

Województwo: mazowieckie
Dane adresowe: Parzniew Działkowa 113 lok.15, 05-808

E-mail: biuro@biala-lilia.pl
http://www.biala-lilia.pl/
telefon: 502443522

Ilość wyszukań pracodawcy: 894, ostatnio wyszukano: 26/05/2024
Średnia wszystkich ocen
5/5
na podstawie 4 ocen

Wiek, choroba, brak czasu czy odległość to czynniki, które mogą sprawić, że nie ma się możliwości doglądania nagrobków swoich bliskich i utrzymywania ich w odpowiednim stanie. Może to powodować poczucie niemocy i bezradności. W takich sytuacjach warto zwrócić się do firmy, która pomoże w opiece nad tym szczególnym miejscem. Taką firmą jest działająca na terenie Warszawy Biała Lilia. Zajmuje się ona sprzątaniem grobów, ich profesjonalnym myciem i dekoracją. Ponadto oferuje renowację liter nagrobnym i porządkowanie grobu po pogrzebie. Do swoich zadań podchodzi sumiennie i z szacunkiem do klienta oraz nagrobku. Prócz standardowych usług dostępnych w pakietach, realizuje także niestandardowe zlecenia, takie jak obsadzanie nagrobków kwiatami, zamawianie mszy lub dostarczanie wieńców. Przy każdej wizycie na grobie zapalany jest dodatkowy znicz, z kolei cały proces jest dokumentowany w formie zdjęć i wysyłany klientowi, dzięki czemu ma on nad nim stałą kontrolę.

Biała Lilia to firma zapewniająca profesjonalną opiekę nad grobami na terenie całego kraju. Z naszą ofertą występujemy do osób, które z niezależnych przyczyn nie są w stanie umiejętnie zainteresować się grobami swoich najbliższych. Nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu interesujących pakietów naszych usług. W ich skład wchodzi: pakiet brązowy, obejmujący obsługę na rocznicę, pakiet srebrny, dotyczy obsługi grobów na święta oraz pakiet złoty, który obejmuje całoroczną opiekę grobu. Na pakiet brązowy składają się m.in. okolicznościowe sprzątanie grobów - rocznica urodzin i śmierci, mycie i sprzątanie z okazji Święta Zmarłych, zapalamy także znicz podczas każdej wizyty. W pakiecie srebrnym oferujemy usługę mycia i sprzątania grobu na Wielkanoc oraz Święto Zmarłych, odśnieżanie grobu na Boże Narodzenie, a także zapalenie znicza przy każdej wizycie. Pakiet złoty obejmuje kompleksową obługę przez cały rok. W ramach tej usługi myjemy i sprzątany groby co miesiąc, a dodatkowo z okazji Świąt Wielkiej Nocy Bożego Narodzenia oraz Święta Zmarłych. Każdorazowo podczas wizyty zostaje zapalony znicz. Każdy może także skomponować własną usługę w połączeniu z pakietem, lub stworzyć dedykowaną ofertę.

Poznaj inne miejsca gdzie znajdziesz informację na temat  Opieka nad grobami Biała Lilia:

Opieka nad grobami Biała Lilia poza usługami dostępnymi w klasycznej ofercie zajmuje się również odnawianiem liter na grobach, sprzątaniem po pochówku osób, rozkładniem kwiatów i wieńców oraz zapalaniem zniczy i lampionów. Zakład Biała Lilia działa kompleksowo w całym kraju, w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i innych miastach wojewódzkich. Odległe miejsce pochówku, kłopoty zdrowotne, podeszły wiek, i masa innych czynników powoduje brak możliwości utrzymania gróbów naszych bliskich. Oferujemy taką sposobność, dzięki której groby najbliższych zawsze będą należycie uporządkowane, zadbane i estetyczne. Zapoznaj się z ofertą na www.biala-lilia.pl

Biała-Lilia Opieka nad grobami wykonuje profesjonalne usługi, podparte zdobywane latami doświadczenie. Realizowane przez nas usługi są stale dokumentowane naszym Klientom w formie zdjęć. Oferowane pakiety usług realizowane są kompleksowo, rzetelnie i z dbałością o szczegóły. 

 

 

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Biała Lilia - opieka nad grobami

Opinię dodał: ArturWektor44@********* 2019-12-13 09:46:45

Polecam tą firmę wszystkim. Jestem zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

niezweryfikowana
Opinię dodał: DariuszOpolski1@********* 2019-12-06 14:34:21

Na grobie mojej mamy zawsze świeże kwiaty, znicz zapalony, wszystko jest dokumentowane i wysyłane. Bardzo duże przywiązanie do klienta i dbałość o jego potrzeby, często spersonalizowane. Polecam.

niezweryfikowana
Opinię dodał: PatrycjaJarosz@********* 2019-12-05 09:24:23

Bardzo solidne wykonywanie obowiązków. Ważnym atutem jest to, że za każdym razem jak zostanie zaświecony znicz, dostaję informację.

niezweryfikowana
Opinię dodał: irena.plonka@***** 2019-10-21 11:18:51

Polecam firmę, jestem bardzo zadowolona z ich usług.

niezweryfikowana
Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
11.05.2024

" Jakość wykonanej sofo to koszmar..."

30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Biała Lilia - opieka nad grobami . Firma została 4 razy skomentowana. Biała Lilia - opieka nad grobami jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.