Szukaj pracodawcę
posiadamy 152 firm w naszym serwisie
Dołącz do bazy
posiadamy 100104 opinii
Zbiór informacji
o pracodawcy

Agencja SEO/SEM Technetium

Województwo: podkarpackie
Dane adresowe: Rzeszów Goździkowa 14A, 35-604

E-mail: biuro@technetium.pl
Strona pracodawcy: https://www.technetium.pl/

Ilość wyszukań pracodawcy: 141, ostatnio wyszukano: 02/10/2023
Średnia wszystkich ocen
0/5
na podstawie 0 ocen

Agencja SEO/SEM Technetium posiada bardzo duże doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu stron www, sklepów online oraz różnego rodzaju aplikacji i programów komputerowych. Agencja Interaktywna Technetium kooperuje z przedsiębiorcami wszelkiego formatu, o roźnej sprecjalizacji. Kreatywni specjaliści w swoich branżach zatrudnieni w agencji interaktywnej stworzą od podstaw stronę internetową WWW dla każdego Klienta oraz jej całą identyfikację wizualną i wykonać projekty graficzne. Z usług Technetium mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorstwa rozpoczynające dopiero swą działalność na rynku, ale także te popularne, wypatrujące sposobów pozwalających zwiększać zysk oraz przyciągających nowych klientów.

Aby utrzymać swoją wysoką pozycję w wyszukiwarce Google kluczowe jest podejmowanie systematycznych działań w ramach pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą zlecić te zadania agencji interaktywnej Technetium, specjalizującej się także w kompleksowej obsłudze stron oraz sklepów internetowych.


Strony dotyczące Technetium Sp. z o.o.

 

W  TECHNETIUM Agencji Interaktywnej zaangażowany jest zespół doświadczonych ekspertów, wśród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Pracują oni na sukces każdego z klientów poprzez pełne zaangażowanie w określone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu.

Rozpoczęcie współpracy z  Agencją Technetium   zaczyna się od dialogu z klientem, poznania jego potrzeb oraz oczekiwań wobec prowadzonej działalności. Ułatwia to zdefiniowanie jasnych celów oraz przedstawienie koncepcji Podczas realizacji każdego przedsięwzięcia czuwa projekt menedżer, odpowiedzialny za kontakt z klientem, przekazując niezbędne informację oraz kluczowe decyzje. Ukończenie każdego projektu ma miejsce po zaakceptowaniu przez klienta oraz przetestowaniu poprawności działania strony internetowej lub efektywności podejmowanych działań.

Agencja Interaktywna Technetium do każdego z klientów podchodzi w pełni indywidualnie, otwierając się na jego potrzeby, dzięki czemu jest w stanie stawić czoła nawet tym najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Zobacz opinie innych

o pracodawcy Agencja SEO/SEM Technetium

Zostaw swoją opinię:
Ostatnie
Komentarze
30.05.2022

" Sennik internetowy to..."

26.05.2022

" Polecam. Dobrze wykonany..."

26.04.2022

" Bardzo dobre meble. Polecam. Warte..."

15.01.2022

"dr Morawski to najlepszy specjalista onkolog...."

21.02.2022

" Od dawna zamawiam tuszę od tej..."

20.01.2022

"Polecam sklep "

17.01.2022

" Polecam firmę"

20.12.2021

"Jest ok - polecam zakład reklamowy - ok i..."

02.12.2021

"Firma godna polecenia. "

08.10.2021

" Wykwalifikowana kadra i..."

Rail-Service Piaskowanie w Rzeszowie
Rzeszów
Warszawska 71
35-230

Klima-Expert Sp. z o.o.
Rzeszów
Budziwojska 392 A
35-317

Klima-Expert to lider w swojej dziedzinie....

Strony Produktowe
Rzeszów
35-604

Firma Technetium posiada siedzibę w Rzeszowie....

Meble włoskie Exceleo
Rzeszów
Goździkowa 14a/6

ZESPÓŁ MUZYCZNY BRILLANT
Rzeszów
Kilińskiego 2
35-005

Zakład Reklamowy - Strony Internetowe Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa 14A/6
35-604

Poradnia Dobry Dietetyk
Rzeszów
Rejtana 49/8
35-310

W katalogu z opiniami znajdują się informacje o Agencja SEO/SEM Technetium. Firma została 0 razy skomentowana. Agencja SEO/SEM Technetium jest według innych oceniana jako Wiarygodny. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w tym miejscu.